برنامه کلاسی

       فراگیران گرامی:

·    هر شخص موظف است تمامی امور مربوط به دوره، مانند: تغییرات احتمالی ساعات آموزشی، مراحل تکمیل پرونده، انجام آزمون‌ها، سفرها و غیره، را از طریق واتساپ پیگیری کند.

·    کلاسها به صورت آنلاین برگزار میگردد لذا به ساعت کلاسی توجه نموده، به موقع و سر وقت در کلاس آنلاین باشید.

·    آزمون های داخلی، پس از پایان بخش تئوری هر درس توسط موسسه برگزار می شود و فراگیران می بایستی تمامی سرفصل های مصوب دوره را آزمون داخلی دهند. در صورت غیبت در امتحان داخلی، برگزاری امتحان مشمول هزینه خواهد شد.

·    هزینه سفرها و بازدیدهای دوره های آموزشی راهنمای ایرانگردی و جهانگردی به صورت جداگانه از شهریه دوره محاسبه خواهند شد.

·    مصاحبه زبان تخصصی، فراگیران می بایستی یک زبان را به عنوان زبان تخصصی که بر روی کارتشان درج می شود انتخاب نموده و مصاحبه همان زبان را شرکت نمایند. (زبان فارسی نیاز به مصاحبه ندارد)

·    فراگیران می بایستی در آزمون جامع گردشگری که دو بار در سال برگزار می شود، شرکت نمایند. بازه ثبت نام آزمون جامع حدودا یک ماه قبل از هر آزمون است که از طریق وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی گردشگری اطلاع رسانی می شود و تنها 3 بار متوالی فرصت شرکت در آزمون جامع را دارید و در صورت عدم قبولی پس از 3 دوره متوالی، تجدید دوره مستلزم شرکت در کلاسها و پرداخت شهریه کامل می باشد. (حداقل نمره قبولی زبان تخصصی در آزمون جامع 12 می باشد)

·    در صورت انصراف از حضور در کلاس ها، شهریه مطلقا قابل استرداد نبوده و قابل انتقال به دوره آینده نمی باشد.

·    حداکثر غیبت مجاز در هر درس 25% کل تدریس همان درس است که در صورت عدم رعایت آن منجر به تجدید درس و یا دوره برای فرد خواهد شد که هر گونه تصمیم‌گیری در این خصوص، منوط به نظر مدیر موسسه و اساتید دروس است.

                                                                                                      

                                                                                                           با آرزوی موفقیت و بهروزی

با ما در ارتباط باشید:

تلفن: ۰۲۵۳۲۹۱۷۶۷۷ / همراه: ۰۹۱۰۰۸۱۸۱۳۳

اینستاگرام: @aftabesharq.ir